Andrzej Bil

View the embedded image gallery online at:

PIĘĆ MEDALI NASZYCH DZIEWCZĄT

NA MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW !!!

W dniach 10-11 czerwca w Olsztynie rozgrywane były Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców. Rewelacyjnie zaprezentowały się nasze dziewczęta, które zdobyły 5 medali !!!

W turnieju indywidualnym nasze zawodniczki  zajęły prawie całe podium.

Tytuł mistrzowski zdobyła Ewa Zając, która w finale  Klaudię Kozieł. Trzecie miejsce zajęła Paulina Porada i Anastazja Nagórska z OŚ.AZS Poznań. Piąte miejsce zajęła Zuzia Lenkiewicz

W turnieju drużynowym nasz pierwszy zespół walczący w składzie : Ewa Zając, Klaudia Kozieł, Zuzia Lenkiewicz i Paulina Porada zdobył srebrny medal ulegając w finale drużynie gospodarzy UKS Hajduczek Olsztyn 29-36. Medal brązowy wywalczyła nasza druga drużyna walcząca w składzie: Zuzia Porada, Ola Szweda, Emilia Myrta, Emilia Habryn.

Wśród chłopców Rafał Sowula zajął 22 miejsce w gronie 90 startujących zawodników.

W rywalizacji drużynowej chłopców nasz zespół walczący w składzie: Rafał Sowula, Paweł Hermansdorfer, Bartek Marker zajął 12 miejsce. Duże słowa uznania dla ambitnie walczących chłopców.

BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!!.  Gratulacje dla wszystkich !!!

20 czerwca 2017 roku godz. 19.00

1. Otwarcie obrad Walnego Zebrania przez Członka Zarządu.

2. Wybór Przewodniczącego Walnego Zebrania.

3. Wybór Protokolanta  Walnego Zebrania.

4. Wybór Komisji Skrutacyjnej.

5. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Walnego Zebrania i jego zdolności do    podejmowania uchwał.

6. Zatwierdzenie porządku obrad.

7. Podjęcie Uchwały Nr 1 w sprawie zatwierdzenia sprawozdania Zarządu z działalności oraz  sprawozdania finansowego za rok 2016.

7.1. Informacja Zarządu o działalności Stowarzyszenia w roku 2016.

7.2  Opinia Komisji Rewizyjnej.

7.3  Głosowanie.

8.  Wolne wnioski.

9.  Zamknięcie obrad.

MARTA PUDA MISTRZYNIĄ POLSKI !!!

Podczas rozegranych w Warszawie Mistrzostw Polski Seniorów w szabli kobiet i mężczyzn MARTA PUDA zdobyła złoty medal zwyciężając w półfinale Małgorzatę Kozaczuk 15-6, a następnie w walce finałowej Martynę Komisarczyk z AZS-AWF Warszawa 15-13. Jest to 7 medal w karierze Marty zdobyty w turnieju indywidualnym mistrzostw Polski seniorów, ale pierwszy z najcenniejszego kruszcu. Zdobycie złotego medalu jest dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, które odbędą się w połowie czerwca w Tibilisi.