Towarzystwo Miłośników Szermierki - Zagłębie

Weterani to grupa dorosłych osób, które w przeszłości uprawiały szermierkę i pragną kontynuować rozpoczęto przed laty przygodę z tą dyscypliną oraz osoby nie związane dotychczas z szermierką, które wybrały tę formę aktywności ruchowej w trosce o zdrowie i dobrą formę fizyczną.

Weterani uczestniczą w zajęciach treningowych prowadzonych przez naszych trenerów. Uczą się szermierczego rzemiosła, doskonalą posiadane już umiejętności, pracują nad kondycją fizyczną doskonale się przy tym bawiąc i mile spędzając czas. O atrakcyjności tej formy aktywności fizycznej świadczy fakt, że grono naszych weteranów stale się poszerza

Nasi weterani nie tylko trenują. Startują również, odnosząc sukcesy w cyklu turniejów organizowanych na terenie całego kraju z Mistrzostwami Polski włącznie.

Zapraszamy wszystkich dorosłych związanych w przeszłości z szermierką jak i tych, którzy nie mieli dotychczas kontaktu z tym pięknym sportem do Hali Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 w Sosnowcu w godzinach treningów. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach treningowych weteranów jest złożenie deklaracji przystąpienia do Towarzystwa Miłośników Szermierki "Zagłębie" i zobowiązanie się do opłacania miesięcznych składek członkowskich.

 

View the embedded image gallery online at:
http://tmsz.pl/index.php/weterani#sigFreeIdff389280cb

 

jackpotcity